LET’S TALK ABOUT PMU – INVEST MEETING

01.04.2023r. w Warszawie odbyło się kolejne niezwykle ważne wydarzenie odnoszące się do naszej branży, a zorganizowane zostało ono przez Agnieszkę Majewską, właścicielkę MADERM ACADEMY

Invest Metting Pmu to pierwszy w Polsce taki event, który miał na celu podniesienie świadomości oraz umiejętności dotyczących lepszego zarabiania oraz sprawniejszego pozyskiwania klientów w branży PMU.

Tego dnia nasz Piotr Śliski po raz kolejny znajdował się w grupie prelegentów, a tematem jego wykładu była „Pigmentacja skóry głowy damskiej i męskiej jako kierunek rozwoju”.

Uczestnicy meetingu mieli również okazję wysłuchać wykładów na temat tajników skutecznego marketingu w dziedzinie PMU oraz innych możliwości poszerzenia swoich usług . Całe wydarzenie było bardzo profesjonalnie przygotowane, a jego dopełnieniem były mistrzowskie pokazy na żywo wybitnych trenerów makijażu permanentnego oraz ich unikatowe techniki pigmentacji.

Bardzo dziękujemy organizatorom za przemiłą atmosferę oraz zaproszenie,

NOWE USŁUGI W LUMAKI STUDIO

W Lumaki Studio ciągle się dzieje, ale ostatnio sporo się tego nazbierało, a dotyczy to nowych usług jakie w ostatnim czasie się u nas pojawiły. Zakres naszych usług znacznie się powiększył, z czym oczywiście musimy się z Wami i tutaj podzielić. Oprócz tego, że niezmiennie zapraszamy Was na makijaż permanentny, mikropigmentację skóry głowy, makijaże okolicznościowe, depilację laserową oraz stylizacje rzęs i brwi to w ostatnim czasie zapraszamy Was również na: lipolizę iniekcyjną, peeling węglowy „Black doll” oraz masaże takie jak liftingujący twarzy bańką próżniową, popularny już i niezwykle ceniony wśród klientów masaż twarzy Kobido, masaż tajski stóp oraz klasyczny całego ciała lub pleców.

Jesteśmy dumni z tego, że teraz na większą skalę możemy Was drodzy klienci uszczęśliwiać i obiecujemy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek. Zrobimy wszystko byście po wyjściu z naszego studia nie zapominali jeszcze długo jak dobrze było Wam u nas :)

ŚWIDNICKIE GRYFY 2022

14.10.2022r. w Świdnickim Teatrze odbyła się uroczysta Gala Przedsiębiorczości.

Ten dzień zapamiętamy na długo. Do konkursu zostaliśmy nominowani przez szanowną Kapitułę złożoną z przedstawicieli władz miasta, organizacji okołobiznesowych oraz ubiegłorocznych laureatów. Ten wieczór był niesamowity, wygraliśmy w swojej kategorii „Zdrowie i uroda” i otrzymaliśmy statuetkę Świdnickiego Gryfa!

Nagroda ta jest prestiżowym wyróżnieniem dla firm jak i osób fizycznych działających w biznesie w Świdnicy. Dla nas ma ona wyjątkową wartość, ponieważ jesteśmy związani z naszym miastem i je uwielbiamy.

Uroczystość była znakomicie przygotowana, a cała ceremonia przebiegła bez zarzutu. Gala zakończyła się pełnym energii koncertem polskiego piosenkarza Pawła Kowalczyka oraz wystawnym bankietem.

„Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka, analiza,

poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego co robisz”

-ten dzień był jednym z wielu naszych sukcesów lecz bardzo wyjątkowym.

Kami i Piotr

DOLNOŚLĄSKI PLEBISCYT GOSPODARCZY „GWIAZDY BIZNESU”

7 października 2022 roku w Wałbrzychu w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia odbyła się uroczysta Finałowa Gala Dolnośląskiego Plebiscytu Gospodarczego Gwiazdy Biznesu. Był to dla nas dzień pełen emocji, ponieważ otrzymaliśmy trzecie miejsce w kategorii „Mikro Firma”, z czego niesamowicie się cieszymy.

To ogromne wyróżnienie być w tak prestiżowym plebiscycie wśród przedstawicieli najlepszych przedsiębiorstw, samorządów, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji otoczenia biznesu oraz znanych osobowości regionu Dolnego Śląska.

Gwiazdy Biznesu w tym właśnie dniu miały szczególny wymiar, gdyż wspólnie z innymi przedsiębiorcami mieliśmy przyjemność świętować 30-lecie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Wydarzeniu towarzyszył elegancki styl, a gwiazdą wieczoru był znany wszystkim Artur Andrus, który zaprezentował wspaniały występ rozbawiając uczestników Gali. Uroczystość zakończyła się gustownym bankietem.

Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia!

TARGI BEAUTY FORUM POLSKA

26.09.2021r. nasz Piotr wziął udział w targach Beauty Forum Polska w Warszawie, na które wcześniej został zaproszony jako jeden z trenerów Maderm Academy.

Piotr tego dnia wykonywał pokazową mikropigmentację skóry głowy, ale tym razem było to zagęszczenie włosów dla pań. Cały zabieg był prowadzony wśród wielu osób zainteresowanych światem mikropigmentacji, ale nie tylko obecni na targach mogli zobaczyć na żywo pracę naszego trenera.

W tym samym czasie z tego wydarzenia był dostępny również live. Kolejne zadanie pod presją, na którym Piotr świetnie sobie poradził.

mikropigmentacja skory glowy

PIERWSZE W POLSCE WARSZTATY Z MIKROPIGMENTACJI SKÓRY GŁOWY

19.09.2021r. w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się pierwsze w Polsce warsztaty SMP (Mikropigmentacja skóry głowy) !

Zorganizował je i poprowadził master SMP – Piotr Śliski wraz z marką Maderm, liderem na rynku makijażu permanentnego i jej właścicielką Agnieszką Majewską. Warsztaty były intensywne i przepełnione wiedzą. Uczestnicy mieli wiele możliwości, od pozyskania wiedzy teoretycznej, udziału w intensywnych zajęciach praktycznych, zadawaniu pytań, po nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Najlepsze prace zostały wyróżnione i nagrodzone. Nagrody były ufundowane przez markę Maderm, a patronem całego wydarzenia był magazyn Kosmetologia Estetyczna

Sztuką jest mieć odwagę, by swoją energią zarażać ludzi tak jak Piotr potrafi!

Well done Piotr!

mikropigmentacja skory glowy

OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI „Let’s talk about PMU”

07.02.2020r. będzie dla nas pamiętną datą. Tego dnia nasza Kami podjęła ogromne wyzwanie i wzięła udział w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Makijażu Permanentnym Brwi. Z wiarą w swoje umiejętności, lecz z lekkim stresem, spowodowanym pracą pod presją i emocjami zdobyła drugie miejsce co dało jej tytuł

Wicemistrzyni Polski w Makijażu Permanentnym Brwi!!!

Nasza zdolna linergistka była tylko o krok od celu, bo od tytułu mistrzyni dzielił ją dosłownie jeden punkt!

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji, a prawdą jest, że nikt nie rodzi się mistrzem. Jeśli jesteśmy pewni swojego talentu to powinniśmy także zdobyć się na odwagę by go sprawdzić, tak jak zrobiła to Kamila.

Jesteśmy dumni!

mistrzyni