Laser diodowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Laser diodowy czterowiązkowy!

OD 100zł

Najmocniejszy laser diodowy o czterech długościach fali: 755nm 808nm 940nm i 1064nm. Dzięki zastosowaniu technologii czterech wiązek, mamy o wiele szersze spektrum zabiegowe. Zabiegi wykonywane przy użyciu lasera diodowego są bardzo komfortowe, szybkie i bezbolesne. Nowoczesny system chłodzenia głowicy sprawia, że miejsca poddane zabiegowi są szybko i skutecznie schładzane do optymalnej temperatury po każdym skierowaniu wiązki energii lasera. Ogromną zaletą lasera diodowego jest jego wielofunkcyjność dzięki zastosowaniu czterech zakresów.

ZOBACZ CENNIK

Opis zabiegu

Światło emitowane przez laser pochłaniane jest przez barwnik włosa, co powoduje uszkodzenie, a następnie stopniowy zanik jego cebulki. Wiązka promieni uszkadza mieszek włosowy poprzez absorpcję energii. Melanina zawarta we włosie pochłania wiązkę i dzięki temu zjawisku dochodzi do znacznego uszkodzenia włosa. Podziały komórkowe zostają zahamowane, włos przestaje rosnąć i wypada. Epilacja laserowa umożliwia trwałe usunięcie włosów ze wszystkich okolic ciała nawet do 95%. Już przy pierwszym zabiegu można usunąć około 30% owłosienia z wybranej partii ciała. Zabieg ten wymaga powtórzeń, a ich ilość wynika z różnych faz wzrostu włosa. Ten zabieg to „furtka” do życia bez maszynek, wrastania i zacięć jak i do spełnienia marzeń wielu kobiet i mężczyzn.

Wskazania

Do laserowej epilacji nadają się wszystkie rodzaje włosów bez względu na ich kolor (problem może pojawić się w przypadku bardzo jasnych włosów wtedy jest to zależne od cebulki włosa) jak i każdy koloryt skóry.

Przeciwwskazania

Zabieg laserem jak i wiele innych zabiegów nie może być wykonany u każdego. Istnieją przeciwskazania.

POZNAJ JE!

Ważne informacje

Przed zabiegiem należy ogolić owłosienie w miejscu poddawanym działaniu lasera. 24h przed zabiegiem nie nakładamy żadnych kosmetyków na skórę w obszarze depilacji. Nie wolno usuwać włosów przez wyrywanie. Na odpowiedni okres należy też odstawić niektóre leki. Wszystkie szczegóły dotyczące zabiegu trzeba zawsze skonsultować ze specjalistą, który przeprowadzi wywiad i w razie konieczności zaleci odpowiednie badania. Przez miesiąc przed i dwa tygodnie po zabiegu należy zrezygnować z opalania. Po zabiegu rzadko, ale może wystąpić lekkie zaczerwienienie lub obrzęk, które znika samoistnie już po kilku dniach.

W dniu zabiegu weź ze sobą okulary (jeśli jest taka potrzeba) – będziesz wypełniać dokumentację

Usługę wykonują:

Wiktoria Tyniecka

Przeczytaj więcej

A CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Opinie

Pełen profesjonalizm, 100 % satysfakcji :) z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy wahają się nad wykonaniem mikropigmentacji, efekt rewelacyjny!!! 5* wrócę jeszcze na pewno!!!!

Jakub Laba

Pełny profesjonalizm. Kamila umie doradzić by kolor był dobrany do urody. Polecam każdemu kto nie może się zdecydować. Usta wyglądają mega ? ? ❤
Na pewno jeszcze wrócę !

Barbara Kaczmarek

Polecam z czystym sumieniem! Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera, indiwidualne podejście do klienta i kontakt po wizycie również bardzo dobry. Cudowna załoga, która służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie. To jest moje miejsce i innego nie mam zamiaru szukać! :)

Agata Pastuch