Mikropigmentacja
skóry głowy

Mikropigmentacja
skóry głowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikropigmentacja skóry głowy

OD 1500zł

Mikropigmentacja skóry głowy jest zabiegiem mającym na celu uzupełnienie miejsc pozbawionych włosów, ich bardzo realistyczną imitacją. Zabieg ten polega na wprowadzeniu dobranego kolorystycznie barwnika w skórę właściwą, w celu stworzenia niemal idealnej imitacji mieszków włosowych skóry głowy.

ZOBACZ CENNIK

Zabiegi mikropigmentacji skóry głowy wykonujemy w naszej głównej siedzibie w Świdnicy, ale również w Bydgoszczy

Tym sposobem tworzy się na skalpie imitację fryzury typu buzz cut, czyli włosów ogolonych niemal do zera. Do zabiegu mikropigmentacji używane są specjalistyczne produkty dobierane typowo dla skóry głowy i przeznaczone tylko do tej metody. Produkty te różnią się więc od typowych barwników jakie znamy z salonów tatuażu czy od tych przeznaczonych do PMU. Kolejną różnicą jest umiejscowienie wprowadzanego barwnika, gdyż w tatuażu , pigment umiejscowiony jest głęboko w skórze właściwej, a w przypadku mikropigmentacji barwnik wprowadzany jest nieco płycej. Efekt zabiegu nie jest więc tak trwały, a zależne jest to od stopnia złuszczania się naskórka u pacjenta, finalnie może utrzymać się nawet do 4 lat. Aby utrzymać satysfakcjonujący i trwały efekt, zaleca się powtarzanie zabiegu co dwa lub trzy lata.

Przeciwwskazania

Mikropigmentacja skóry głowy jak i wiele innych zabiegów nie może być wykonany u każdego. Istnieją przeciwskazania.

POZNAJ JE!

Usługę wykonują:

Piotr Śliski

Przeczytaj więcej

NASZE PRACE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

Galeria Mikropigmentacji

UMÓW SIĘ!

A CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Opinie

Pełen profesjonalizm, 100 % satysfakcji :) z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy wahają się nad wykonaniem mikropigmentacji, efekt rewelacyjny!!! 5* wrócę jeszcze na pewno!!!!

Jakub Laba

Pełny profesjonalizm. Kamila umie doradzić by kolor był dobrany do urody. Polecam każdemu kto nie może się zdecydować. Usta wyglądają mega ? ? ❤
Na pewno jeszcze wrócę !

Barbara Kaczmarek

Polecam z czystym sumieniem! Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera, indiwidualne podejście do klienta i kontakt po wizycie również bardzo dobry. Cudowna załoga, która służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie. To jest moje miejsce i innego nie mam zamiaru szukać! :)

Agata Pastuch