Stylizacja brwi i rzęs

CZYTAJ WIĘCEJ

Laminacja rzęs

OD 90zł

Wykonana przy użyciu preparatów najwyższej jakości, nadaje naturalnym rzęsom piękne podkręcenie, większą jedwabistość i odżywienie struktury włosów. Lash filler InLei to jedyny na świecie, testowany klinicznie na żywej komórce oka preparat, który zwiększa gęstość, grubość i długość włosa nawet do 24%. To rewolucyjne serum, ponieważ wpływa nie tylko na grubość włosów, ale również pobudza korzeń i proliferację keratyny. Aplikacja jest prosta i bezpieczna, a zabieg trwa do 90 minut.

ZOBACZ CENNIK

Laminacja brwi

Zabieg laminacji brwi jest idealną opcją dla każdego, kto boryka się z niesfornymi włoskami. Dzięki temu zabiegowi brwi stają się miękkie i sprężyste, łatwo poddają się codziennej stylizacji. Szczególnie pomocny w przypadku grubych, kręconych włosków. Po przeprowadzonym zabiegu stosuje się odżywcze masło, które dodatkowo je odżywia i wzmacnia. Po wykonaniu zabiegu laminowania przystępujemy do geometrii i koloryzacji farbkami do brwi.

Geometria brwi

Geometria brwi to zabieg polegający na dobraniu idealnego kształtu brwi do kształtu twarzy. Podczas zabiegu określony zostaje kształt twarzy i przeprowadzone pomiary indywidualnych punktów, które umożliwią wykonanie wstępnego rysunku brwi. Na podstawie rozmowy o oczekiwaniach klientki, dobierana jest intensywność stylizacji. Kolor dobierany jest indywidualnie w oparciu o typ urody i kolor włosów. Na koniec każda klientka otrzyma zestaw wskazówek dotyczących pielęgnacji i stylizacji brwi.

Przeciwwskazania

Laminacja i geometria brwi jak i wiele innych zabiegów nie może być wykonany u każdego. Istnieją przeciwskazania.

POZNAJ JE!

Czynniki mające wpływ na efekt końcowy

  • leczenie hormonalne
  • przyjmowanie niektórych leków np. antybiotyków
  • ciąża i okres laktacji
  • zatrucie alkoholowe
  • bardzo tłusta/ bardzo sucha cera
  • menstruacja
  • znaczne osłabienie odporności
  • silne łuszczenie się skóry

Usługę wykonują:

...

Przeczytaj więcej

NASZE PRACE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

Galeria brwi i rzęs

UMÓW SIĘ!

A CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Opinie

Pełen profesjonalizm, 100 % satysfakcji :) z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy wahają się nad wykonaniem mikropigmentacji, efekt rewelacyjny!!! 5* wrócę jeszcze na pewno!!!!

Jakub Laba

Pełen profesjonalizm. Kamila umie doradzić by kolor był dobrany do urody.Polecam każdemu kto nie może się zdecydować. Usta wyglądają mega ? ? ❤
Na pewno jeszcze wrócę ?

Barbara Kaczmarek

Polecam z czystym sumieniem! Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera, indiwidualne podejście do klienta i kontakt po wizycie również bardzo dobry. Cudowna załoga, która służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie. To jest moje miejsce i innego nie mam zamiaru szukać! :)

Agata Pastuch