Usuwanie makijażu perm. i tatuaży

CZYTAJ WIĘCEJ

Laserowe usuwanie pigmentacji

OD 150zł

Laser to jedna z najskuteczniejszych na rynku metoda usuwania makijażu permanentnego i tatuażu. Za pomocą bardzo krótkiego (nanosekundowego) impulsu laser emituje dużą dawkę energii. Energia ta powoduje rozbicie cząsteczki na mniejsze fragmenty, które zostają stopniowo usuwane z organizmu. Za pomocą określonej długości fali decydujemy o tym, jaką barwę usuwamy. Jeśli fala określonej długości natrafi na właściwą sobie barwę, to następuje proces uwolnienia energii, w wyniku którego barwnik ulega rozbiciu i organizm rozpoczyna proces usuwania niechcianych cząsteczek.

ZOBACZ CENNIK

Chemiczne / bezlaserowe usuwanie makijażu perm.

Remover jest bezpieczną substancją do rozjaśniania, wybarwiania, oraz usuwania makijażu permanentnego. Produkt, na którym pracujemy nie zawiera kwasów. Zabieg Removerem przebiega podobnie do procesu tworzenia makijażu permanentnego. Wprowadzając w skórę preparat stymulujemy skórę do wypchnięcia starego pigmentu na zewnątrz.

Oba zabiegi wykonuje się najczęściej w seriach, decydując z zabiegu na zabieg czy potrzebny jest kolejny. Powyższe metody można łączyć zależnie od potrzeb, o czym decyduje specjalista.

Usługę wykonują:

Kami Śliska

Przeczytaj więcej

Piotr Śliski

Przeczytaj więcej

A CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Opinie

Pełen profesjonalizm, 100 % satysfakcji :) z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy wahają się nad wykonaniem mikropigmentacji, efekt rewelacyjny!!! 5* wrócę jeszcze na pewno!!!!

Jakub Laba

Pełen profesjonalizm. Kamila umie doradzić by kolor był dobrany do urody.Polecam każdemu kto nie może się zdecydować. Usta wyglądają mega 😊 😉 ❤
Na pewno jeszcze wrócę 😊

Barbara Kaczmarek

Polecam z czystym sumieniem! Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera, indiwidualne podejście do klienta i kontakt po wizycie również bardzo dobry. Cudowna załoga, która służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie. To jest moje miejsce i innego nie mam zamiaru szukać! :)

Agata Pastuch