Wizaż

CZYTAJ WIĘCEJ

Usługi wizażu

OD 180zł

Makijaż jest sztuką, która pozwala wydobyć naturalne piękno kobiety, podkreślić jej atuty i zatuszować mankamenty. Poprawia nastrój, zwiększa pewność siebie oraz podnosi samoocenę. Perfekcyjnie wykonany sprawi, że każda kobieta poczuje się piękna i zadbana.

ZOBACZ CENNIK

Rodzaje wizażu

  • makijaż dzienny
  • makijaż wieczorowy
  • makijaż ślubny
  • makijaż fotograficzny
  • makijaż okolicznościowy
  • makijaż komercyjny

Wizaż wraz z sesją zdjęciową

Nasze studnio oferuję również możliwość wykonania wiżazu wraz z sesją zdjęciową. Ceny usługi dostępne są w zakładce cennik.

Usługę wykonują:

Kami

Śliska

Przeczytaj więcej

Dorota

Bielińska

Przeczytaj więcej

NASZE PRACE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE

Galeria Wizażu

by #KamiŚliska

by #DorotaBielinska

UMÓW SIĘ!

A CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI?

Opinie

Pełen profesjonalizm, 100 % satysfakcji :) z czystym sumieniem polecam wszystkim, którzy wahają się nad wykonaniem mikropigmentacji, efekt rewelacyjny!!! 5* wrócę jeszcze na pewno!!!!

Jakub Laba

Pełen profesjonalizm. Kamila umie doradzić by kolor był dobrany do urody.Polecam każdemu kto nie może się zdecydować. Usta wyglądają mega 😊 😉 ❤
Na pewno jeszcze wrócę 😊

Barbara Kaczmarek

Polecam z czystym sumieniem! Jakość usług na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera, indiwidualne podejście do klienta i kontakt po wizycie również bardzo dobry. Cudowna załoga, która służy pomocą i chętnie odpowie na każde pytanie. To jest moje miejsce i innego nie mam zamiaru szukać! :)

Agata Pastuch